top of page

Sporta un aktīvā dzīvesveida nometne 07.07.- 08.07.2018. Saukas Dabas parks

Pirms dalīties iespaidos par nometni jāsāk ar pagājušo gadu, kad saņēmu piedāvājumu : “ir tāds Helmuts varētu organizēt treniņus- esot forši vai negribu piedalīties”. Daudz nedomājot un nesaprotot, kas mani sagaida, piekritu. Vēl tagad atceros 2017.gada 22.jūniju, kad treniņa laikā likās, ka nevaru neko no vingrinājumiem izpildīt un pēc tam sāpēja viss ķermenis. Bet tā foršā lidojuma sajūta pēc treniņa, lika iet uz Helmuta vadītajiem treniņiem atkal un atkal. Visu vasaru un ar turpinājumu arī ziemas periodā. Lai arī grūti, katra treniņa reize bija kas īpašs -darbs ar sevi, ideāla kompānija, jautrība un pēc treniņa mājās došanās ar lielu platu smaidu un nelielu “lidojuma” devu nākamajām dienām. Līdz ar to saņemot informāciju, ka Helmuts organizēs sporta un aktīvā dzīvesveida nometni, pat nezinot, kas tur plānots, nebija šaubu par pieteikšanos un nekļūdīgi, jo šī nometne kļuva par vienu foršu vasaras piedzīvojumu, kas atstāja labu pēcgaršu un deva pozitīvu enerģijas lādiņu atgriežoties pie ikdienas aktivitātēm.

Lai sanāktu labs pasākums ir nepieciešami vairāki komponenti un šajā nometnē tie bija:

Vieta- Saukas dabas parks. Daba- meži, ūdeņi fantastiski skati un īpaša enerģija. Iespēja būt kopā ar citiem - treniņos, sarunās, spēlēs vai baudīt vientulību un būt dabā.

Cilvēki- Katrs cilvēks pievelk noteiktus cilvēkus. Kopīgas intereses un domas vieno, radot pievienoto vērtību visam, kas notiek. Jaunas tikšanās un tas, kas pirms mirkļa bija svešais, kļūst par savējo.

Aktivitātes- Treniņi gan Kristas, gan Helmuta vadībā lika pasvīst un pārbaudīt fizisko formu. Pārgājiens - iepazīt Saukas dabas parka teritoriju un meža brikšņus. Būt dabā un darboties komandā. Vakara joga - saulrieta laikā pļavā ar sadegtām svecītēm bija, kas ļoti maģisks un īpašs. Un ,protams, nevar nepieminēt arī vakara izklaides ar spēlēm, dejām un jautrību līdz saullēktam. Katrs šeit varēja brīvi izvēlēties to, kur piedalīties, lai atrastu tieši to, kas konkrētajā brīdī šķita viņam visnepieciešamākais.

Šis divu dienu piedzīvojums pierādīja, ja cilvēki, ko dara no sirds un tic tam, ko dara, tad arī viss izdodas un rada pozitīvu enerģiju sev un citiem. Un prieks ir būt dabā, lieliskā kompānijā un baudīt mirkli šeit un tagad. Paldies Domas dabā komandai par šo kopā būšanu.


bottom of page